Послуги

postheadericon Факторинг, викуп боргів

Викуп боргів і послуги факторингу

Більшість компаній (торгові, промислові, лізингові, банки) накопичили боргові зобов’язання за якими існує високий ризик неповернення або повернення яких вимагає значних ресурсів (час, гроші, кадри …).

Найефективнішим рішенням проблем в сформованій ситуації є продаж накопиченої проблемної заборгованості, що дозволяє кредитору швидко повернути свої грошові кошти, поліпшити ліквідність балансу, захистити себе від фінансових ризиків і заощадити час.

Схема покупки боргу:

Викуп прострочених боргів здійснюється шляхом укладення договору уступки права вимоги до боржника (договір факторингу) і складається з наступних етапів:

1. Покупець або Продавець боргу надає нашій компанії інформацію та документи, що підтверджують наявність боргу (договори, контракти, акти звірок, платіжні документи, гарантійні листи тощо);

2. Співробітники нашої компанії на протязі 2-х днів проводять аналіз і оцінку отриманої інформації, а також формують пропозицію про вартість боргу (дисконт);

3. Узгодження з клієнтом протягом наступних 2-х днів умов угоди, підписання договору і передача нашої компанії необхідних документів;

4. Перерахунок клієнту (в т.ч. третім особам) грошових коштів на умовах підписаного договору.

Продаючи за допомогою нашої компанії борг, Продавець боргу покращує балансові показники своєї компанії, займається своєю профільною діяльністю, не відволікаючись на проблеми, пов’язані з поверненням боргів, повертає гроші від продажу боргових зобов’язань в оборот.

Купуючи за допомогою нашої компанії борг, Покупець боргу економить свої грошові кошти на придбання нерухомості, майна, корпоративних або майнових прав.

Досвідчені фахівці нашої установи допоможуть Вам визначити і підібрати оптимальні для конкретної угоди / умови, знизять загрози і оптимізують ризики.

Консультація за телефоном – безкоштовно!

З питання вартості, строків та особливостей послуги  звертайтеся безпосередньо до наших спеціалістів

Напишіть відгук

Ви мусите увійти, щоби коментувати.