Послуги

postheadericon Розробка бренду

Створення бренду компанії — не примха, а необхідність!

При великій кількості товарів на ринку, куди зверне погляд його Величність споживач? На те, що помітно, привабливо і цікаво.
Яким би не було завдання, дизайнери компанії “Elite Advice” дотримуються незмінного принципу: створювати успішні бренди. Бренди з унікальною ідеєю, особливі, які зацікавлять споживача і відмінні від існуючих на ринку.

“ELITE ADVICE” пропонує Вам такі послуги з розробки бренду :

 • Маркетингові дослідження ринку.
  Завданням дослідження є виявлення сегментів досліджуваного ринку, способу цільового споживача, аналіз існуючих конкурентів.
 • Розробка ідеї та концепції позиціонування бренду.
  Це фундаментальний процес у створенні бренду. Як правило, один раз розроблена концепція стратегічного позиціонування має досить більший період життя.
 • Неймінг – створення імені компанії, товару, послуги.
  Назва бренду має найкращим чином відображати закладену в нього ідею, виражати його конкурентні переваги, по можливості асоціюватися з продуктом і при цьому бути емоційним, «яскравим», що запам’ятовується.
 • Створення логотипу, фірмового стилю, дизайн матеріалів.
  Як і у випадку з ім’ям бренду, дизайн логотипу, сайту,рекламних або інших матеріалів, повинні бути підпорядковані загальній концепції, що виражає ідею бренду, його позиціонування.
 • Створення сайту
  Верстка сайту з оригінальним дизайном. Власний домен та якісний хостинг. Адміністрування та підтримка сайту нашими спеціалістами.
 • PR-підтримка, реклама.
  Необхідна складова успішного бренду, що використовується для формування громадської думки про компанію, її продукцію або послуги.

 

Консультація за телефоном – безкоштовно!

З питання вартості, строків та особливостей послуги  звертайтеся безпосередньо до наших спеціалістів

Напишіть відгук

Ви мусите увійти, щоби коментувати.